ЕрванБуве народився у Парижі у 1973 році. Першою освітою була економічна, він здобув її в Парижі, а пізніше закінчив Бізнес Школу менеджменту уВеликобританії.
В 1993 році ЕрванБуве захоплюється сноубордами та стає одним з перших у Франції фрі-райдерів професіоналів та консультантом компанії з виробництва відео ігор Atari/Infogrames . У 2002 році вступає до Школи мистецтв та дизайну у Греноблі, продовжує навчання у Ліоні та стає графічним дизайнером.
Працював у декількох PRагентствах, спочатку дизайнером, потім арт-директором та консультантом з комунікації.
Серед його клієнтів : компанії ArcelorMittal, MavicAdidasCycling, гірськолижні курорти MeribelSkiResort та ValThorensSkiResort, Rossignol/Quicksilver, Міжнародна лижна федерація FIS, Куршевель Гольф Клуб, а також деякі громадські організації та асоціації. ЕрванБуве жив у Мексиці, Англії та Німеччині. Зараз працює та проводить свій час між Францією, Україною та подорожами. Що таке творчість?
Це питання рано чи пізно стає перед кожним митцем, свідомо чи підсвідомо. Творчість – це, насправді, уява. Але звідки приходить уява? Із Всесвіту? Нашого внутрішнього світу? Від людей, яких ми зустрічаємо, місць, де живемо, речей, які вивчаємо… Звичайно. Але спочатку? З чого все починається?
Нещодавно, я знайшов для себе, випадково, відповідь на це питання. Моя наснага, джерело моєї уяви – це моє коріння, це краї, з яких я походжу, мій рід. Я з Бретані. З Північного її берега – країни моря, вітру та скель. З місця чарівного світла, контрастів та легенд. З землі могутніхприродних елементів. Це, певним чином, “зробило” мене. Я люблю стихії. Я люблю вітер, море, скелі, пісок, ліси, гори, сніг. Вони потрібні мені. Я не усвідомлював цього на початку моєї роботи, та вони завжди були в мені. Саме тому я також дуже люблю і Ленд-арт.
Ілюзія це, чи ні, але ми живемо в епоху, коли людство стає все менш залежним від природних елементів. Та, щодо мене, я відчуваю сильну залежність від моїх зв’язків із природою. Тож, якби мені довелося позиціонувати себе, як дизайнера (що мені не дуже подобається, але часто просять це зробити), я б сказав, що я дизайнер елементів.
Саме тому я назвав цю виставку “Елементи”. Моя мета – показати зв’язок між моїм корінням та моїми роботами, між моєю творчістю та моїм походженням. Митець – це той, хто одного дня вирішує сказати світу: “Привіт! Це – Я! Це – те, що Я роблю, як Я це бачу та як Я це відчуваю!” Але, як і кожний, він, насамперед “звідкись” і ЦЕ його визначає.
Величезне джерело моєї радості та гордості: знання того, звідки я прийшов допомагає мені дізнатися, куди я хочу йти. Це дозволило мені досягти вищого рівня самосвідомості, толерантності, принесло мені мир та спокій, бажання пізнавати інших, бути відкритим для світу.
А яке твоє джерело життя та творіння? Я бажаю всім приємно провести час та усвідомити свій Всесвіт, своє коріння, свої елементи…