Національний художній музей України Польський інститут у Києві
Центр візуальної культури запрошують на закриття
КОНГРЕСУ РИСУВАЛЬНИКІВ
TAKE PART!
8 – 9 червня 2013 року
Протягом останніх трьох тижнів приміщення Національного художнього музею перетворилося на відкритий майданчик для вільної та публічної комунікації, що відбувалася за допомогою рисування. Відвідувачі разом із українськими та зарубіжними художниками поступово заповнювали малюнками стіни та підлогу одного із залів Музею. Усі охочі взяли участь у створенні колективного твору мистецтва у найповажнішій мистецькій інституції України.
На завершення Конгресу рисувальників у Києві ми запрошуємо всіх прийти в суботу, 8 червня і взяти участь у спільному малюванні та дискусійній програмі останнього дня Конгресу. А в неділю, 9 червня о 14:00 на закритті Конгресу в Києві створений рисувальниками твір буде розділено на частини, і всі охочі зможуть взяти собі фрагмент колективної художньої праці.
Розклад подій:
8 червня, субота – останній день Конгресу рисувальників у Києві
14:00 Розмова з художниками групи SOSka «Розмітка території / квартирні виставки». 15:00 Презентація проекту In-hibition Центру візуальної культури. 16:00 Презентація каталогу виставки «Спірна територія» кураторського об’єднання «Худрада». 17:00 Дискусія про Конгрес рисувальників за участю Марії Задорожної, Світлани Цуркан (Національний художній музей України), Лесі Кульчинської, Олексія Радинського (Центр візуальної культури). Модерує Василь Черепанин.
9 червня, неділя, 14:00 – закриття Конгресу рисувальників у Києві
Прийди в Художній музей і візьми фрагмент колективного твору мистецтва!
Національний художній музей України м. Київ, вул. Грушевського, 6
Конгрес рисувальників уперше відбувся з ініціативи художника Павла Альтхамера в рамках 7-ї Берлінської бієнале сучасного мистецтва 2012 року (під кураторством Артура Жмієвського). Тоді приміщення однієї з недіючих берлінських церков (Elisabethkirche) було перетворено на майданчик для спільного малювання. Успіх Конгресу рисувальників серед публіки бієнале спонукав Павла Альтхамера розвинути цей задум та провести подібні Конгреси у Римі, Варшаві та Києві.