Український Піросмані повернувся з Гімалаїв та представляє свою першу персональну виставку.
Ім`я київського художника Ярослава Стеценка мало що може сказати поціновувачам сучасного мистецтва. Проте його творчий шлях демонструє надзвичайну магію творчого натхнення, що змінює долі та спонукає до пошуку власного покликання.
Вже у дорослому віці, відкривши в собі потяг до живопису, Ярослав поклав на вівтар свого захоплення кар`єрну та соціальну стабільність. Продавши бізнес успішне кафе в столиці, він, як колись у XIX столітті його знаменитий грузинський колега, художник-примітивіст Ніко Піросмані, облишив буденні справи та поринув у примхливий світ почуттів, образів, у світ пошуку сенсу існування.
Звільнившись від тягаря повсякдення, Ярослав поїхав в загадкову Індію, кілька місяців подорожував країною, виправдовував на міцність справжність своїх переконань, шукав нового змісту буття. Дійшов у своїх блуканнях аж до самих величних Гімалаїв. Урешті-решт зрозумів, що обрання життєвого шляху це не випадковість, а тонкий процес, який повинен йти від самої глибини серця і душі. Повернувшись в Україну оновленим та мудрішим, Ярослав вирішив повністю присвятити себе малюванню.
«Мій живопис можна охарактеризувати, як новий, свіжий, неупереджений, непередбачуваний та незіпсований погляд на сучасне мистецтво і на те, яким воно може бути», пише в своєму буклеті Ярослав Стеценко. І він не перебільшує дійсно в його роботах кожен може знайти щось своє, потаємне й подекуди вони чимось нагадують по духу картини легендарного Піросмані.
Якщо у вашому серці не заіржавіли струни невимушеного сприйняття навколишнього світу, якщо ви романтик та здатні відчувати поезію життя – вас неодмінно зацікавить мистецтво Ярослава. Дещо наївне, подекуди беззахисне, але надзвичайно щире та глибоке у прагненні бачити світ добрішим, дотепнішим, різнобарвним…