23 червня (субота) о 19.00 
театр "Золоті ворота" (вул. Шовковична, 7а) 
запрошує на останню у цьому сезоні трагікомедію
СЬОГОДНІ ВЕЧЕРІ НЕ БУДЕ
автор: Антоніо Аламо (Іспанія)
режисер: Жуль Одрі (Франція)

квитки: https://widget.kontramarka.ua/uk/widge...vent/17375

Як влучно підмітив один видатний філософ: історія повторюється двічі — перший раз у вигляді трагедії, другий раз — у вигляді фарсу. Наш випадок, безперечно, другий.

Французький режисер Жуль Одрі пропонує свою версію подій однієї славнозвісної ночі на дачі одіозного диктатора. Але не чекайте історичних реконструкцій. Тут усе по-іншому. Топ-менеджери нині не існуючої країни жартують, п’ють вино та розважаються, як підлітки… Аж поки не стає моторошно. Адже у ця гра, чим далі стає усе небезпечнішою…

Цього разу ми запропонуємо глядачам опинитися у трансформованому просторі сцени та відчути себе VIP-гостями на цій дивній вечірці, де вхід лиш за особистим запрошенням господаря. Якщо ви скучили за вишуканим театральним коктейлем із комедії та трилеру — ми чекаємо на вас!

Вистава створена переможцем міжнародного конкурсу-лабораторії «Small Theatre Productions» (організованого у партнерстві з Національним академічним театром оперети та продюсерським центром «Open Doors»). За підтримки Французького Інституту в Україні та Департаменту культури міста Києва.
Информация может уточняться в течении недели
Чтобы отписаться от получения новостей перейдите по ссылке:
http://today.kiev.ua/unsubscribe